PROGRAMUL OFICIAL AL MECIURILOR Divizia B

 

PROGRAMUL OFICIAL AL MECIURILOR

CAMPIONATULUI RAIONAL  LA FOTBAL   

EDIŢIA  2016

 

                                                   Gr:  Retrogradare

Echipele  participante:

 


Zarea

Moldova

Vierul                                                                                               

Spicul

Gura Bicului

Dacii


                       

      

Juniori / Seniori

 

Etapа 01    28  august 2016  (duminică)
01 Spicul – Zarea 1-11 1-1 Stadionul sătesc Chetrosu 15.30/17.00
02 Dacii – Gura Bicului 3-0t 3-1 Stadionul sătesc Delacau 15.30/17.00
03 Moldova-Vierul 0-0 2-2 Stadionul s. Cobusca Veche 15.30/17.00
       
       
 
   
Etapа 02      31.08.2016 (duminică)
05 Zarea – Gura Bicului 4-0  2-2 Stadionul sătesc Gura Bicului 15.30/17.00
06 Spicul – Moldova 0-6 2-3 Stadionul sătesc Chetrosu 15.30/17.00
07 Vierul – Dacii 1-8 1-3 Stadionul sătesc Calfa 15.30/17.00
         
         
Etapа 03     04.09  2016  (duminică)
09 Dacii-Spicul 8-0 1-1 Stadionul sătesc Delacau 14.30/16.00
10 Moldova-Zarea 1-0 3-3 Stadionul s. Cobusca Veche 14.30/16.00
11 Gura Bicului -Vierul 1-1 3-1 Stadionul sătesc Gura Bicului 14.30/16.00
         
         
                                                       Etapа 04      11.09.2016  (duminica)
13 Zarea – Vierul 1-2 2-2 Stadionul sătesc Maximovca 14.30/16.00
14 Spicul -Gura Bicului 3-0 t 3-0 t Stadionul sătesc Chetrosu 14.30/16.00
15 Moldova – Dacii  2-2 3-0 Stadionul sătesc Cobusca Vec. 14.30/16.00
16        
         
18.09.2016 Cupa presedintelui Optimi de finala
 
Etapа 05    25.09.2016  (duminică)
17 Dacii – Zarea 4-0 0-1 Stadionul sătesc Delacau 14.30/16.00
18 Gura Bicului-Moldova 2-2 5-1 Stadionul sătesc Gura Bicului 14.30/16.00
19 Vierul -Spicul 0-3 t 2-2 Stadionul sătesc Calfa 14.30/16.00
         
         

 

 

Etapа 06   02.10.2016 (duminică)
21 Zarea – Spicul  0-3 t 2-2 Stadionul sătesc Maximovca 13.30/15.00
22 Vierul – Moldova 3-0 t 3-0 t Stadionul sătesc Calfa 13.30/15.00
23 Gura Bicului – Dacii 0-5 t 5-4 t Stadionul sătesc Gura Bicului 13.30/15.00
24        
         
Etapа 07      09.10.2016 (duminică)
25 Moldova – Spicul 16.10.16   Stadionul sătesc Cobusca Vec. 13.30/15.00
26 Gura Bicului – Zarea 1-0 3-3 Stadionul sătesc Gura Bicului 13.30/15.00
27 Dacii – Vierul 3-0 0-1 Stadionul sătesc Delacau 13.30/15.00
         
         
                                                      Cupa Presedintelui sferturi 16.10.2016

Etapа 08      23.10.2016 (duminică)

25 Zarea – Moldova     Stadionul sătesc Maximovca 13.30/15.00
26 Spicul – Dacii     Stadionul sătesc Chetrosu 13.30/15.00
27 Vierul – Gura Bicului     Stadionul sătesc Calfa 13.30/15.00
         
         

 

Etapа 09      30.10.2016 (duminică)
25 Vierul – Zarea     Stadionul sătesc Calfa 13.30/15.00
26 Gura Bicului – Spicul     Stadionul sătesc Gura Bicului 13.30/15.00
27 Dacii – Moldova     Stadionul sătesc Delacau 13.30/15.00
         
         
Etapа 10      06.11.2016 (duminică)
25 Zarea – Dacii     Stadionul sătesc Maximovca 13.30/15.00
26 Moldova – Gura Bicului     Stadionul sătesc Cobusca Vec. 13.30/15.00
27 Spicul – Vierul     Stadionul sătesc Chetrosu 13.30/15.00
         
         

 

    

 

    

    

     12.11.16                                                                                                    13.11.16                                 

Juniori semifinale                                                                             juniori  finala mare –finala mica                      

 

Div.B play off  I   – Div. B retrogradare II  

 

Div.B play off  II   – Div. B retrogradare I  

 

 

 

Secretar responsabil FRF:  /_________/

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *